מדריך סטודנטים לחיסכון בעלויות ההובלה

התקופה הסטודנטיאלית היא זמן מיוחד מאוד: הזדמנות להרחיב אופקים, להכיר המון אנשים חדשים ולהתייצב במסלול המתאים לכם בחיים. כמובן שיחד עם היתרונות הרבים שבהקדשת חלק משמעותי מהזמן שלכם ללמידה, מגיע גם היבט נוסף והוא הצורך לצמצם הוצאות ולעמוד בתקציב החודשי של משכורת שעדיין אינה מתקרבת לסטנדרט ההכנסות שאליו תגיעו לאחר סיום לימודיכם. מעבר דירה בזמן הלימודים הוא אירוע שכיח למדי, והרבה פעמים יקר לכיסו של הסטודנט הממוצע. לשירותכם הכנו מדריך לחיסכון בעלויות ההובלה.

מצאו דירת סטודנטים או חדר במעונות

עוד לפני שלב ההובלה, בדקו לאיזו רמת הכנסה אתם מסוגלים להגיע לאור העומס הלימודי הצפוי והיכולת שלכם להתפנות לעבודה, ובהתאם לנתונים אלו שיקלו מגורים במעונות או בדירה עם שותפים. שימו לב שאם אתם הולכים על האופציה של דירה עם שותפים, כדאי למצוא שותפים שגם הם סטודנטים, שאורח החיים והאילוצים הכלכליים שלהם דומים לאלו שלכם.

מעונות סטודנטים באריאל
מעונות סטודנטים באריאל

מינימום ציוד מצריך מינימום הובלה

מצאו דירה מרוהטת שתאפשר לכם ליהנות מכל הנוחות, ועם זאת לא להוציא כספים על רכישת מוצרי חשמל וציוד רב דוגמת מקרר, מכונת כביסה או אפילו ארון. בנוסף לכך קחו בחשבון שכל ציוד שנמצא בבעלותכם יעבור אתכם מדירה לדירה ויוסיף לכם עלויות הובלה, ולכן בתקופה זו שבה מעברי הדירות מרובים יחסית, מאוד מקל מכל הבחינות להישאר עם מינימום ציוד.

בחרו זמני מעבר זולים יותר

הניסיון מראה שבתקופת הקיץ עלויות ההובלה מזנקות בכארבעים אחוזים, ולכן כאשר זה אפשרי, מומלץ מאוד להשאיר את מעבר הדירה לחורף או לעונות המעבר.

השוואת מחירי הובלות
השוו מחירי הובלות

ארזו בעצמכם

אם ברשותכם ציוד רב בכל זאת, התחילו לארוז מבעוד מועד כך שלא תצטרכו לשלם על שירותי אריזה. תכננו היטב את הזמן שלכם, ושבצו בלו"ז את הזמנים אותם תקדישו לחיפושי דירה ולאריזת הציוד כך שלא תקלעו ללחץ ברגע האחרון

הזמינו הובלה ממוקדת

הובילו בעצמכם את כל מה שאתם מסוגלים כלומר ספרים, קלסרים, ביגוד, מחשב אישי וכדומה, והשאירו למובילים המקצועיים רק את מה שאין באפשרותכם להעביר בכוחות עצמכם, זאת אומרת ריהוט כבד ומוצרי חשמל גדולים דוגמת מקרר או מכונת כביסה.

שימו לב שתחום ההובלות הקטנות הוא תחום מיוחד בתוך ענף ההובלות. הובלה קטנה היא הובלה של פריט אחד או של פריטים בודדים, ופעמים רבות היא גם נקראת "הובלת סטודנטים" מפני שהסטודנטים הם המשתמשים העיקריים בה במקרים של מעבר דירה. כאשר אתם מחפשים הובלה קטנה עליכם לאתר חברה מקצועית ואמינה שתוכלו לסמוך עליה ולזכות ביחס אדיב ומקצועי, ויחד עם זאת להישאר עם מינימום עלויות. איך? בעזרת אתר בקטנה.
אתר בקטנה יצר מהפיכה ענקית בתחום הובלות הסטודנטים בישראל, והוא מספק לכם שירות איתור הובלות קטנות באופן יעיל ומהיר ביותר, ואת האפשרות לאתר את ההצעה המתאימה והזולה ביותר עבורכם. אנו עובדים עם חברות הובלה בכל רחבי הארץ, המגיעות לכל יישוב ומחויבות לשירות המקצועי ביותר.
כאשר אתם עוברים דירה וזקוקים לשירותי הובלה, עליכם רק להקליד באתר את נתוני ההובלה או לבצע שיחה טלפונית קצרה עם אחד הנציגים שלנו, ותוך זמן קצר תקבלו הצעות מחיר מכמה חברות הובלה מקצועיות, שביניהן יישאר לכם רק לבחור.
הודות לפריסה הארצית שלנו ולקשר השוטף עם חברות ההובלה המקצועיות, אנו נאתר עבורכם אונליין מובילים שנמצאים באזור שלכם ויכולים לשלב את עבודת ההובלה הקטנה שלכם בדרכם מהובלה להובלה. כמובן שמוביל כזה יוכל לתת לכם הצעת מחיר זולה משמעותית ממוביל שיצטרך להגיע אליכם במיוחד, והרווח כולו שלכם.
אם תנסו לדמיין כמה בירורים וטלפונים תצטרכו לעשות כדי לאתר מוביל כזה בעצמכם בתוך ים חברות ההובלה שקיימות בשוק, תבינו שזו משימה קשה, מתישה ולמעשה בלתי אפשרית ממש. אנו ניתן לכם בשמחה את השירות ונחסוך לכם את כל המאמץ והזמן היקר.

חוזה עבודה וביטוח

לסיום חשוב תמיד לציין את החשיבות הגדולה של חוזה העבודה ושל הביטוח, גם כאשר מדובר בהובלה קטנה. בכל עבודת הובלה חשוב מאוד לחתום עם חברת ההובלות על חוזה עבודה שכולל את כל התנאים שעליהם סיכמתם, ולוודא שקיים ביטוח המגן במקרה של נזקים לא צפויים שעלולים להיגרם.

לרשימת חברות הובלה באתר

keyboard_arrow_up